Головна

Класика (від латинського classicus) взірцевий - те, що перевірене часом, високої якості, загальновизнане. Класичні меблі з Румунії, Італії, Польщі, Німеччини, України - МЕБЛІ,  є справжньою нестаріючою класикою
Прийшовши додому після напруженого робочого дня, ми хочемо відпочити в домашньому затишку. Повірте, Вам під силу перетворити Вашу оселю у приємне та затишне місце!

  • Зверніть, будь- ласка, увагу на меблеві гарнітури для столової  КРІСТІНА, MONALISA, REGAL   - це чудове поєднання краси та стилю. Повірте, навіть через багато років ці меблі не втратять своєї привабливості.

  • Або, чи ж не чудові меблі для спальні: MARIYA, CRISTINA, ROYAL. Сучасна спальня ОАК. З масиву твердих порід дерева, з різьбою, декором, ці та інші спальні є справжнім витвором мистецтва.

  • А яке ваше ставлення до порівняно примітивних сучасних офісних меблів? А що можна сказати, наприклад, про королівський кабінет? Зверніть, будь- ласка, увагу на меблі для кабінету  REGAL, VENETIA LUX, REGALLIS, CRISTINA. Королівський офіс – місце, де народжуються і приймаються королівські рішення!


Класичні меблі припадуть до душі стриманим та поважним людям, які не змінюють інтер’єр заради того, щоб йти в ногу з модою. Класика купується надовго, і, як витвір мистецтва, передається в спадок.

Отже, ласкаво запрошуємо у світ Класичних Меблів!

Ми у viber grupe
Ми  у Facebook

Новинки каталогу

Столова CORA
Столова CORA

Меблі для столових

Диван Ріміні
Диван Ріміні

М`які меблі

TWEETO 7 in 1
TWEETO 7 in 1

Дитяче ліжечко Твіто

Новини

М'ЯКІ МЕБЛІ КЛЕОПАТРА

ХОЛ КЛЕОПАТРА

читати далі
ТВ. ПЛАЗМА КРІСТІНА

CRISTINA PLASMA


читати далі
Рус Укр