Головна

Класика (від латинського classicus) взірцевий - те, що перевірене часом, високої якості, загальновизнане. Класичні меблі з Румунії, Італії, Польщі, Німеччини, України - МЕБЛІ,  є справжньою нестаріючою класикою
Прийшовши додому після напруженого робочого дня, ми хочемо відпочити в домашньому затишку. Повірте, Вам під силу перетворити Вашу оселю у приємне та затишне місце!

  • Зверніть, будь- ласка, увагу на меблеві гарнітури для столової  КРІСТІНА, MONALISA, REGAL   - це чудове поєднання краси та стилю. Повірте, навіть через багато років ці меблі не втратять своєї привабливості.

  • Або, чи ж не чудові меблі для спальні: MARIYA, CRISTINA, ROYAL. Сучасна спальня ОАК. З масиву твердих порід дерева, з різьбою, декором, ці та інші спальні є справжнім витвором мистецтва.

  • А яке ваше ставлення до порівняно примітивних сучасних офісних меблів? А що можна сказати, наприклад, про королівський кабінет? Зверніть, будь- ласка, увагу на меблі для кабінету  REGAL, VENETIA LUX, REGALLIS, CRISTINA. Королівський офіс – місце, де народжуються і приймаються королівські рішення!


Класичні меблі припадуть до душі стриманим та поважним людям, які не змінюють інтер’єр заради того, щоб йти в ногу з модою. Класика купується надовго, і, як витвір мистецтва, передається в спадок.

Отже, ласкаво запрошуємо у світ Класичних Меблів!

Новинки каталогу

SOLARIA ROVERE MARAKESH
SOLARIA ROVERE MARAKESH

Кухня.

SOLARIA ROVERE NATURALE
SOLARIA ROVERE NATURALE

Кухня.

CRISTINA Plasma
CRISTINA Plasma

Меблі для вітальні

Новини

Завантажити прайси

ПРАЙС СІМЕКС

читати далі
Завантажити КАТАЛОГ

Завантажити каталог

читати далі
Рус Укр