Головна

Класика (від латинського classicus) взірцевий - те, що перевірене часом, високої якості, загальновизнане. Класичні меблі з Румунії, Італії, Польщі, Німеччини, України - МЕБЛІ,  є справжньою нестаріючою класикою
Прийшовши додому після напруженого робочого дня, ми хочемо відпочити в домашньому затишку. Повірте, Вам під силу перетворити Вашу оселю у приємне та затишне місце!

  • Зверніть, будь- ласка, увагу на меблеві гарнітури для столової  КРІСТІНА, MONALISA, REGAL   - це чудове поєднання краси та стилю. Повірте, навіть через багато років ці меблі не втратять своєї привабливості.

  • Або, чи ж не чудові меблі для спальні: MARIYA, CRISTINA, ROYAL. Сучасна спальня ОАК. З масиву твердих порід дерева, з різьбою, декором, ці та інші спальні є справжнім витвором мистецтва.

  • А яке ваше ставлення до порівняно примітивних сучасних офісних меблів? А що можна сказати, наприклад, про королівський кабінет? Зверніть, будь- ласка, увагу на меблі для кабінету  REGAL, VENETIA LUX, REGALLIS, CRISTINA. Королівський офіс – місце, де народжуються і приймаються королівські рішення!


Класичні меблі припадуть до душі стриманим та поважним людям, які не змінюють інтер’єр заради того, щоб йти в ногу з модою. Класика купується надовго, і, як витвір мистецтва, передається в спадок.

Отже, ласкаво запрошуємо у світ Класичних Меблів!

Дізнайся першим про акції, скидки, розпродажі:

(підписникам скидка або подарунок)
Новинки каталогу

Диван "Roger"
Диван "Roger"

М`які меблі

CLEOPATRA Plasma
CLEOPATRA Plasma

Меблі для вітальні

Крісло "Nina"
Крісло "Nina"

М`які меблі

Новини

Румунські спальні зі скидкою до 50%

читати далі
Відео. Виставка румунських меблів.

Переглянь на відео новинки та перевірені часом колекції

читати далі
Рус Укр