Головна

Компанія "ПРОСТІР КАРПАТ"- продавець румунських меблів №1

Румунські меблі в Україні напряму від виробника! 

Купити румунські меблі акції, скидки, розпродажі подарунки! 

Румунські меблі безкоштовна* доставка по Україні! 

Доставка меблів від 7 днів!

093 399 8890 viber

 
Запрошуємо вас поринути у світ комфорту та елегантності! Провідні румунські виробники меблів створили для Вас надзвичайно вишукані та зручні комплекти та гарнітури. Торгові марки СІМЕКС, АРДУДАНА, з радістю пропонують Вам свої вироби, виготовлені з цінних пород деревини та з великою любов‘ю.

Прийшовши додому після напруженого робочого дня, ми хочемо відпочити в домашньому затишку. Повірте, Вам під силу перетворити Вашу оселю у приємне та особливе місце!

Класичні меблі припадуть до душі стриманим та поважним людям, які не змінюють інтер‘єр заради того, щоб іти в ногу з часом. Класика купується надовго, і, як витвір мистецтва, передається у спадок.Чому Вам потрібно купити румунські меблі саме у нас?


Компанія «Простір Карпат» продає меблі більше 20 років, а румунські меблі-більше 15 років. Ми виконали більш як 1000 заказів, співпрацювали і співпрацюємо з головними виробниками класичних меблів у Румунії. Ми маємо великий досвід, тому зможемо проконсультувати Вас стосовно румунських меблів по всіх деталях. Працюємо тільки з оригінальними меблями, тому якість гарантуємо. Ми завжди виконуємо свої забовязання перед клієнтом і робимо все, що залежить від нас, щоб Ви повернулись. Нам дуже приємно відзначити, що наші клієнти знову і знову повертаються. Новинки каталогу

Imperiale
Imperiale

Румунські спальні

Аміра
Аміра

Румунські спальні

Клеопатра Люкс
Клеопатра Люкс

Румунські м‘які меблі

Новини

Румунські меблі для кабінету, про що потрібно памятати

читати далі
Колекція ВЕНЕЦІЯ ЛЮКС

читати далі
Рус Укр