Головна

Запрошуємо вас поринути у світ комфорту та елегантності! Провідні румунські виробники меблів створили для Вас надзвичайно вишукані та зручні комплекти та гарнітури. Торгові марки СІМЕКС, АРДУДАНА, з радістю пропонують Вам свої вироби, виготовлені з цінних пород деревини та з великою любов‘ю.

Прийшовши додому після напруженого робочого дня, ми хочемо відпочити в домашньому затишку. Повірте, Вам під силу перетворити Вашу оселю у приємне та особливе місце!

Класичні меблі припадуть до душі стриманим та поважним людям, які не змінюють інтер‘єр заради того, щоб іти в ногу з часом. Класика купується надовго, і, як витвір мистецтва, передається у спадок.
Чому Вам потрібно купити румунські меблі саме у нас? «Простір Карпат» продає меблі більше 20 років, а румунські меблі-більше 15 років. Ми виконали більш як 1000 заказів, співпрацювали і співпрацюємо з головними виробниками класичних меблів у Румунії. Ми маємо великий досвід, тому зможемо проконсультувати Вас стосовно румунських меблів по всіх деталях. Працюємо тільки з оригінальними меблями, тому якість гарантуємо. Ми завжди виконуємо свої забовязання перед клієнтом і робимо все, що залежить від нас, щоб Ви повернулись. Нам дуже приємно відзначити, що наші клієнти знову і знову повертаються. 


Більше про умови і різні запитання на сторінці FAQ


Дізнайся першим про акції, скидки, розпродажі: Facebook


Free Instagram Feed widget

Новинки каталогу

Клеопатра Люкс
Клеопатра Люкс

Хол

Аміра
Аміра

Спальня

MONA LISA LUX вже в Україні
MONA LISA LUX вже в Україні

Столова

Новини

Mona Lisa Lux нава колекція від Сімекс

читати далі
Перегляньте як пакують румунські меблі

читати далі
Рус Укр